.....:::   od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku   :::.....
׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - LAUREACI i FINALIŚCI

  - SUKCESY UCZNIÓW
          - klasy 3 2016/17
          - klasy 1 i 2 2016/17
          - klasy 3 2015/16
          - klasy 1 i 2 2015/16
          - klasy 3 2014/15
          - klasy 1 i 2 2014/15
          - klasy 3 2013/14
          - klasy 1 i 2 2013/14
          - klasy 3 2012/13
          - klasy 1 i 2 2012/13
          - klasy 3 2009 - 2012
          - klasy 1 i 2 2011/12

  - ART GALERIA

  - INNOWACJE
                   PEDAGOGICZNE

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PLAN LEKCJI

  DLA RODZICÓW

  - OCHRONA DANYCH
                      OSOBOWYCH

  - REKRUTACJA DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - ZAGROŻENIA
                 E-PAPIEROSAMI   

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - WYCHOWANIE
         DO ŻYCIA W RODZINIE

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - LOGOPEDA

  - BIBLIOTEKA

  - ŚWIETLICA

  - STOŁÓWKA SZKOLNA

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  - PLAN NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - NAUKA ZDALNA

  - JĘZYK POLSKI

  - JĘZYKI OBCE

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - TWOJE DANE
              - TWOJA SPRAWA

  - PROJEKTY ZEWNĘTRZNE

  - KONKURS FOTOGRAFICZNY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - SZKOŁA PROMUJĄCA
                               ZDROWIE

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - WYCIECZKI

  APTECZKA
PIERWSZEJ POMOCY
EMOCJONALNEJ

  WSPIERAMY

  DYPLOMY
PODZIĘKOWANIA
CERTYFIKATY

SANOCKIE SZKOŁY

Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 9
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5
KORONAWIRUS

SIGNAL IDUNA
ZGŁOŚ SZKODĘ





 
Movie1

LAUREACI I FINALIŚCI

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH i PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

2020/2021

Laureaci:

1.   Maja Sękowska (8a - szkoła podstawowa)

geografia

2.   Oliwia Matusz (8a - szkoła podstawowa)

Ogólnopolska Olimpiada z Języka angielskiego dla juniorów

3.   Roch Maliczowski (8a - szkoła podstawowa)

Ogólnopolska Olimpiada z Języka angielskiego dla juniorów

4.   Wiktoria Marczaka (7a - szkoła podstawowa)

Ogólnopolska Olimpiada z Języka angielskiego dla juniorów

 

 

Finaliści:

1.   Zofia Chorążak (7a - szkoła podstawowa)

j. angielski

2.   Milena Szyndlar (6b - szkoła podstawowa)

j. angielski

 


2019/2020

Laureaci:

1.   Marlena Maślak (8a - szkoła podstawowa)

j. angielski

2.   Alicja Chorążak (8a - szkoła podstawowa)

Konkurs pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty organizowany przez SP1 Sanok

j. angielski

3.   Amelia Jaśkowiec (7a - szkoła podstawowa)

Konkurs pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty

"W zdrowym ciele, zdrowy duch"

4.   Maja Sękowska (7a - szkoła podstawowa)

Konkurs pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty

"W zdrowym ciele, zdrowy duch"

Finaliści:

1.  Sara Dejena (8a - szkoła podstawowa)

biologia

 

Wyróżnieni:

1.   Zofia Chorążak (8a - szkoła podstawowa)

Konkurs Języka Angielskiego BRITISH OR AMERICAN

 

Wysokie lokaty w konkursach rangi Międzynarodowej i Ogólnopolskiej:

 

1.   Gaja Suchocka (4b - szkoła podstawowa)

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym

MASTER CHEF JUNIOR

4.   Aleksandra Murawska (4b - szkoła podstawowa)

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym

ZŁOTY WIRTUOZ podczas XV Międzynarodowego Forum Pianistycznego

"Bieszczady bez granic"

3.   Laura Pietryka (4a - szkoła podstawowa)

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym

SREBRNY WIRTUOZ podczas XV Międzynarodowego Forum Pianistycznego

"Bieszczady bez granic"

4.   Helena Leśniak (4a - szkoła podstawowa)

ZŁOTY WIRTUOZ podczas XV Międzynarodowego Forum Pianistycznego

"Bieszczady bez granic"

5.  Nikola Knurek (4a - szkoła podstawowa)

SREBRNY WIRTUOZ podczas XV Międzynarodowego Forum Pianistycznego

"Bieszczady bez granic"

6.  Alicja Sarama (3b - szkoła podstawowa)

SREBRNY WIRTUOZ podczas XV Międzynarodowego Forum Pianistycznego

"Bieszczady bez granic"

7.  Martyna Ostrowska (6a - szkoła podstawowa)

II miejsce podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

 "Bądź jak Inga Iwasiów i Janusz Leon Wiśniewski"

8.  Wiktoria Marczak (6a - szkoła podstawowa)

III miejsce podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

 "Bądź jak Inga Iwasiów i Janusz Leon Wiśniewski"

 


2018/2019

Laureaci:

1.   Marlena Maślak (7a - szkoła podstawowa)

j. angielski

2.   Marcin Bartkowski (8a - szkoła podstawowa)

j. angielski

3.   Paweł Zatwarnicki (8a - szkoła podstawowa)

Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

4.   Marlena Maślak (8a - szkoła podstawowa)

IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

5Konrad Jasiński (7a - szkoła podstawowa)

IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

 

Finaliści:

1.  Zuzanna Wdowiak (3b - gimnazjum)

geografia

2.  Piotr Zatwarnicki (7a - szkoła podstawowa)

historia

3.  Beniamin Kocaj (7a - szkoła podstawowa)

historia

4.  Milena Maliczowska (8a - szkoła podstawowa)

j. angielski

5.  Rilla Ramadani (3a - gimnazjum)

j. angielski

6.  Mateusz Polański (8a - szkoła podstawowa)

Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

7.  Kamila Białowąs (8a - szkoła podstawowa)

IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

 


2017/2018

TYTUŁ SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM

nadany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

 

Laureaci:

1.   Dawid Dmitrzak (3b - gimnazjum)

informatyka

2Jakub Matuszek (3b - gimnazjum)

informatyka

3Anna Gorczyńska (7a - szkoła podstawowa)

przyroda

4Paweł Zatwarnicki (7a - szkoła podstawowa)

historia

 

Finaliści:

1.   Zuzanna Morawska (3b - gimnazjum)

matematyka

2.  Anna Masłowska (3b - gimnazjum)

geografia

3.  Karol Bartkowski (3b - gimnazjum)

Polskie Drogi do Niepodległości. Losy Polaków i ziemie polskie w latach 1795 - 1918

 


2016/2017

Laureaci:

1.   Wiktoria Stasiak (3a)

 j. angielski

2Zuzanna Zarzyka (3a)

j. angielski

3Radosław Fedak (3a)

geografia

4Katarzyna Sworst (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude- odważ się być mądrym”

 

Finaliści:

1.  Julia Futyma (3a)

j. angielski

2.  Jan Stasiczak (3a)

j. angielski

3.  Wojciech Tokarz (3a)

j. angielski

4.  Daria Twardy (3a)

fizyka

5.  Katarzyna Sworst (3a)

fizyka

6.  Katarzyna Sworst (3a)

matematyki

7.  Zuzanna Zarzyka (3a)

fizyka

8.  Zuzanna Zarzyka (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude- odważ się być mądrym”

9.  Radosław Fedak (3a)

Konkurs Wiedza Obywatelska i Ekonomiczna

 


2015/2016

Laureaci:

1.   Julia Charchalis (3a)

 j. angielski

2Anna Krzyżanowska (3b)

j. francuski

3Radosław Fedak (2a)

geografia

4Daria Wielgosz (3a)

matematyka
 

Finaliści:

1.  Anna Krzyżanowska (3b)

j. angielski

2.  Wiktoria Stasiak (2a)

j. angielski

3.  Jakub Hajduk (3a)

j. angielski

4.  Wojciech Tokarz (2a)

j. angielski

5.  Anna Krzyżanowska (3b)

biologia

6.  Daria Wielgosz (3a)

fizyka

7.  Bogdan Marczak (3a)

historia

8.  Katarzyna Sworst (2a)

matematyka

 


2014/2015

Laureaci:

1.     Joanna Wicik (3b)

j. francuski

2.     Anna Krzyżanowska (2b)

j. francuski

3.     Hubert Rybka (3b)

j. angielski

4.     Julia Futyma (3b)

j. angielski

 

Finaliści:

1.    Daria Wielgosz (2a)

matematyka

 


2013/2014

Laureaci:

1.     Aleksandra Jodłowska (3b)

j. angielski

2.     Małgorzata Gorczyńska (3b)

j. angielski

3.     Miłosz Balwierczak (3a)

j. angielski

4.     Aleksandra Marczak (3a)

j. ukraiński

5.     Amanda Kunik (3a)

KWT w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

 

 

Finaliści:

1.    Sandra Najdecka (3b)

j. angielski

2.    Kamila Kijek (3b)

geografia

3.    Joanna Smarzewska (3a)

geografia

5.    Joanna Wicik (bb)

j. francuski

6.    Klaudia Szczepek (3a)

j. niemiecki

7.    Damian Filipczak  (3b)

KWT w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

8.    Mateusz Leśniak  (3b)

E(x)plory 2014

 

 


2012/2013

Laureaci:

1.     Michał Sokołowski (3f)

Drogi Polaków do Niepodległości w latach 1795- 1989

Finaliści:

1.    Jakub Fara (3a)

fizyka

2.    Jakub Fara (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude- odważ się być mądrym”

3.    Kornelia Jarema (3a)

j. angielski

4.     Mateusz Pęcak (3a)

historia

5.     Dominika Pędziwiatr (3a)

fizyka

6.     Konrad Piotrowski (3a)

geografia,

7.     Konrad Piotrowski (3a)

matematyka

8.     Jakub Szyniec (3c)

historia

9.     Aleksandra Marczak (2a)

historia

 


2011/2012

Laureaci:

1.     Piotr Kozimor (3a)

fizyka

2.     Piotr Kozimor (3a)

Konkurs z matematyki i praktycznego jej zastosowania w fizyce, chemii i informatyce „Sapere aude”

3.     Sonia Kujawa (3a)

j. angielski

Finaliści:

1.     Piotr Kozimor (3a)

matematyka

2.     Piotr Kozimor (3a)

chemia

3.     Piotr Kozimor (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

4.     Jakub Witowski (3a)

fizyka

5.     Jakub Witowski (3a)

konkurs z matematyki i praktycznego jej zastosowania w fizyce, chemii i informatyce „Sapere aude”

6.     Szymon Zdybek (3a)

geografia

7.     Mateusz Leśniak (1a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

8.     Emanuel Lorenc (3a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

9.     Mateusz Pęcak (2a)

historia

10.     Konrad Piotrowski (2a)

matematyka

11.     Michał Sokołowski (2g)

historia

12.     Jakub Szyniec (2e)

historia

 

Medaliści:

1.     Piotr Kozimor (3a)

Najwyższy Honorowy Tytuł „HIPERONA” w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym


2010/2011

TYTUŁ SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM

nadany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Laureaci:

1.     Karolina Bojarska (3d)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

2.     Piotr Kozimor (2a)

fizyka

3.     Piotr Kozimor (2a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii interdyscyplinarnej

4.     Magdalena Pawlik (3d)

j. angielski

5.     Magdalena Pawlik (3d)

j. niemiecki

6.     Mateusz Pęcak (1d)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 Finaliści:

1.     Karolina Bojarska (3d)

historia

2.     Piotr Kozimor (2a)

matematyka

3.     Michał Sokołowski (1g)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 


2009/2010

Laureaci:

1.     Elżbieta Biega (3f)

j. polski

2.     Sebastian Dupre (3f)

j. niemiecki

3.     Damian Józefek (3d)

historia

4.     Piotr Kozimor (1a)

Konkurs Wiedzy Technicznej w kategorii modelowo- konstrukcyjnej

 Finaliści:

1.     Magdalena Pawlik (2d)

j. niemiecki

2.     Bartłomiej Tutak (3d)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

3.     Piotr Kozimor (1a)

Finalista Międzynarodowego Konkursu Matematyczny „Pikomat”

 


2008/2009

Laureaci:

1.     Zuzanna Pastuszczak (3d)

matematyka

2.     Karolina Podulka (3d)

matematyka

Finaliści:

1.     Sebastian Dupre (3f)

j. niemiecki

2.     Paulina Gładysz (3d)

j. angielski

3.     Damian Józefek (2d)

historia

4.     Michał Mądry (3d)

fizyka

5.     Zuzanna Pastuszczak (3d)

fizyka

6.     Magdalena Pawlik (1d)

j. angielski

7.     Karolina Podulka (3d)

fizyka


2007/2008

Laureaci:

1.     Grzegorz Leszczyński (3f)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

2.     Adam Woźniak (3f)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

 Finaliści:

1.     Patryk Kusz (3f)

fizyka

2.     Paulina Leszczyńska (3f)

j. angielski

3.     Urszula Pęcak (3f)

matematyka

4.     Michalina Mazur (3f)

matematyka

5.     Zuzanna Pastuszczak (2d)

matematyka

6.     Karolina Podulka (2d)

matematyka


2006/2007

Laureaci:

1.     Kornel Komenda (3d)

fizyka

2.     Kornel Komenda (3d)

informatyka

3.     Maja Hnat (3b)

j. niemiecki

4.     Karolina Bochnowska (3f)

j. angielski

Finaliści:

1.     Agnieszka Dymek (3a)

fizyka

2.     Paweł Ryba (3c)

j. angielski

3.     Karolina Kowalska (3d)

historia

4.     Kornel Komenda (3d)

chemia

5.     Bartosz Tworzydlak (3d)

fizyka

 


2005/2006

Laureaci:

1.     Paweł Ryba (3d)

j. angielski

2.     Adam Woźniak (3f)

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego


2004/2005

Laureaci:

1.     Małgorzata Piskadło (3c)

j. angielski

2.     Małgorzata Piskadło (3c)

fizyka

3.     Joanna Biega (3f)

j. angielski

4.     Joanna Biega (3f)

fizyka

 

 Finaliści:

1.    Piotr Ostalecki (3e)

j. angielski

2.    Piotr Ostalecki (3e)

fizyka

3.    Piotr Ostalecki (3e)

chemia

4.    Piotr Ostalecki (3e)

informatyka

5.    Mirosława Lewińska (3c)

fizyka

6.    Mirosława Lewińska (3c)

chemia

7.    Mirosława Lewińska (3c)

matematyka

8.    Anna Jurewicz (3a)

j. niemiecki

9.    Joanna Biega (3f)

matematyka


2003/2004

Laureaci:

1.    Joanna Biega (2f)

j. angielski

2.    Grzegorz Gil (3e)

j. angielski

3.    Grzegorz Gil (3e)

biologia

Finaliści:

1.    Grzegorz Górecki (3f)

j. angielski

2.    Rozalia Olszewska (3c)

biologia


 

 

 
Data i Godzina:
Do wakacji:
Plan lekcji:
DZIENNIK
ELEKTRONICZNY SP8

Nasza Radna
Młodzieżowej Rady Miasta

SUKCESY
naszych uczniów

NAJLEPSI
sportowcy szkoły

RÓŻNOŚCI

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2001

Dostępność
Kontrast
Powiększ czcionkę
Pomniejsz czcionkę