.....:::   od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku   :::.....
׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - LAUREACI I FINALIŒCI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - ART GALERIA

  - INNOWACJE
                   PEDAGOGICZNE

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  - PLAN LEKCJI

  DLA RODZICÓW

  - OCHRONA DANYCH
                      OSOBOWYCH

  - REKRUTACJA DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - ŚWIETLICA

  - STOŁÓWKA SZKOLNA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - O NAS W MEDIACH

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  - PLAN NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - PROGRAMY I PROJEKTY

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - WYCIECZKI

  DYPLOMY
I PODZIĘKOWANIA





 
Movie1

 

GRONO PEDAGOGICZNE

Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku

   

mgr Robert Zoszak

dyrektor szkoły

mgr Adam Wal

zastępca dyrektora szkoły


mgr Beata Baczyńska logopeda, rewalidacja
mgr Mariusz Bieńko język niemiecki, świetlica szkolna
mgr Ewelina Biłas psycholog
mgr Wacław Bojarski informatyka, technika
mgr Magdalena Brajta nauczyciel wspomagający, rewalidacja
lic. Marzena Brejta język angielski, świetlica szkolna, rewalidacja
mgr Magdalena Brygidyn-Paszkiewicz biblioteka
mgr Elżbieta Buczek pedagog
mgr Dorota Chrobak język polski, biblioteka
mgr Jadwiga Dąbrowska fizyka, matematyka
mgr Adam Dmitrzak wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
mgr Magdalena Dmitrzak świetlica szkolna, programowanie i robotyka
w edukacji wczesnoszkolnej
mgr Krystyna Dulęba chemia, matematyka
mgr Wioletta Florek język polski, rewalidacja
mgr Anna Gładysiewicz języka niemiecki
mgr Renata Głuszyk edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
mgr Beata Jankowska język francuski, świetlica szkolna, rewalidacja
mgr Janina Jedziniak edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
mgr Zenona Kaleniecka historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, świetlica szkolna, rewalidacja
mgr Jolanta Kaźmierczak edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
mgr Ewelina Kędra nauczyciel wspomagający, rewalidacja
mgr Adam Kocoń wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
mgr Bogusława Kopaniszyn technika, informatyka, świetlica szkolna
Tomasz Król asystent
mgr Marta Łukasiewicz religia
mgr Elżbieta Maciejowska pedagog
mgr Mackiewicz Rossmanith etyka, biblioteka
mgr Magdalena Marczak język angielski, świetlica szkolna
mgr Małgorzata Mazur język polski
mgr Jan Mazur wychowanie fizyczne
ks. mgr Paweł Mendyk religia
mgr Grzegorz Miranowicz wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
mgr Karolina Mróz edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna, rewalidacja
mgr Grażyna Osieczko język niemiecki
mgr Agata Ostrowska język angielski, świetlica szkolna
mgr Aneta Pelc geografia, historia, rewalidacja
mgr Janusz Piotrowski informatyka, technika
mgr Marzena Radwańska język polski, biblioteka, świetlica szkolna
mgr Alina Rettinger chemia, fizyka
mgr Izydora Rydosz język angielski, rewalidacja
mgr Daniel Sękowski historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe
mgr Piotr Sieradzki biologia, świetlica szkolna
mgr Barbara Silarska język angielski, świetlica szkolna, rewalidacja
mgr Aneta Siwińska gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
mgr Małgorzata Skarbowska nauczyciel wspomagający, świetlica szkolna, rewalidacja
mgr Gabriela Socha muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, świetlica szkolna,
mgr Anna Struś matematyka, informatyka, świetlica szkolna
mgr Katarzyna Ścieranka matematyka
mgr Anna Tobiasz Śliwiak logopeda, nauczyciel wspomagający, asystent
mgr Maria Trzeciak geografia, biologia, przyroda, świetlica szkolna
mgr Agnieszka Twardowska religia, rewalidacja
mgr Agnieszka Wal pomoc psychologiczno-pedagogiczna
mgr Sebastian Wasylik wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
mgr Agnieszka Wenc edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
mgr Barbara Wojtowicz terapia sensoryczna, rewalidacja
mgr Tomasz Wolanin nauczyciel wspomagający, rewalidacja
mgr Renata Zagórska edukacja wczesnoszkolna
mgr Kinga Zoszak wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
mgr Magdalena Żak świetlica szkolna
mgr Anna Żuchowska nauczyciel wspomagający, asystent
   
 
Do wakacji zostało:
Plan lekcji:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 9
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5


 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2001