.....:::   od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku   :::.....
׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - LAUREACI I FINALIŒCI

  - SUKCESY UCZNIÓW
          - najlepsi
          - klasy 3 2016/17
          - klasy 1 i 2 2016/17
          - klasy 3 2015/16
          - klasy 1 i 2 2015/16
          - klasy 3 2014/15
          - klasy 1 i 2 2014/15
          - klasy 3 2013/14
          - klasy 1 i 2 2013/14
          - klasy 3 2012/13
          - klasy 1 i 2 2012/13
          - klasy 3 2009 - 2012
          - klasy 1 i 2 2011/12

  - ART GALERIA

  - INNOWACJE
                   PEDAGOGICZNE

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  - PLAN LEKCJI

  DLA RODZICÓW

  - OCHRONA DANYCH
                      OSOBOWYCH

  - REKRUTACJA DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - ŚWIETLICA

  - STOŁÓWKA SZKOLNA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  - PLAN NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - ZIMOWY KADR

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - WYCIECZKI

  DYPLOMY
I PODZIĘKOWANIA





 
Movie1


Największe sukcesy naszych uczniów klas 1 i 2
w roku szkolnym 2015/2016
 



Oceane Oberlin (1a)

- 4 miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
 
- IV miejsce w międzypowiatowym konkursie „Zawody Pierwszej Pomocy”
 
- wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Eko Sanok 2”-NATURA 2000
 


Justyna Zendak (1a)

- 4 miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
 
- II miejsce w konkursie „Różnorodność w Sanoku- chronimy przyrodę ojczystą” org. przez Urząd Miasta Sanoka
 


Mateusz Brudnik (1a)

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 
- III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym ,,6 w rozumie” dla klas I
 


Anna Masłowska (1a)

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie  „Leśne Fotografie”
 
- udział w finale konkursu „Omnibus Matematyczny” org. przez Zespół Szkół nr 2 w Ustrzykach Dolnych
 
- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas I
 
- 3 miejsce w konkursie „Pod urokiem chwili” – II LO
 


Martyna Jakiel (1a)

- II miejsce w konkursie „Różnorodność w Sanoku- chronimy przyrodę ojczystą” org. przez Urząd Miasta Sanoka
 


Patrycja Gawron (1a)

- II miejsce w konkursie „Różnorodność w Sanoku- chronimy przyrodę ojczystą” org. przez Urząd Miasta Sanoka
 


Weroika Być (1a)

- wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Eko Sanok 2”-NATURA 2000


Paulina Jaklik (1a)

- wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Eko Sanok 2”-NATURA 2000
 


Izabela Brejta (1b)

- 2 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas I
 


Karol Bartkowski (1b)

- I miejsce w konkursie szkolnym „Królowa Zofia naszą Patronką”
 


Patryk Bulczyński (1b)

- II miejsce w konkursie szkolnym „Królowa Zofia naszą Patronką”
 
- Najlepszy sportowiec w r. szk. 2015/2016
 


Zuzanna Morawska (1b)

- III miejsce w konkursie szkolnym „Królowa Zofia naszą Patronką”
 
- II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym ,,6 w rozumie” dla klas I
 
- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas I
 


Maciej Sachajdak (1b)

- 4 miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, 7 miejsce indywidualnie w w/w Turnieju
 
- I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym ,,6 w rozumie” dla klas I
 
- 1 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas I
 


Jagoda Matuła (1b)

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie  „Leśne Fotografie”
 


Patrycja Wójcik (1b)

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie  „Leśne Fotografie”
 


Kamila Komarska (1c)

- I miejsce w szkole w ilości przeczytanych książek


Wiktoria Stasiak (2a)

- finalistka konkursu przedmiotowego Kuratora Oświaty z języka angielskiego
 
- finalistka w konkursie na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim 2016
 
- I miejsce drużynowo w szkolnym konkursie „Selektywna zbiórka odpadów na terenie” organizowanym przez Urząd Miasta Sanoka
 


Katarzyna Sworst (2a)

- finalistka konkursu matematycznego org. przez Kuratora Oświaty
 
- I miejsce w finale konkursu „Omnibus Matematyczny 2016” org. przez Zespół Szkół nr 2 w Ustrzykach Dolnych
 
- Udział w finale XVI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji
 
- III miejsce w części matematycznej KONKURSU MATEMATYCZNO- FIZYCZNEGO  dla uczniów klas trzecich gimnazjum org. Przez I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku
 
- wyróżnienie w części fizycznej KONKURSU MATEMATYCZNO- FIZYCZNEGO  dla uczniów klas trzecich gimnazjum org. Przez I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku
 
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
 
- wyróżnienie w V Podkarpackim Konkursie Informatycznym z elementami matematyki
 
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 
- III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym ,,6 w rozumie” dla klas II
 
- Laureatka   Polsko – Ukraińskiego  Konkursu Fizycznego  „Lwiątko”
 


Wojciech Tokarz (2a)

- finalista konkursu przedmiotowego Kuratora Oświaty z języka angielskiego
 
- uczestnik etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego Podkarpackiego Kuratora Oświaty z informatyki
 
- Mistrz Informatyki Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku
 
- Mistrz Wiedzy Informatycznej Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku
 
- 2 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- 3 miejsce w powiatowych zawodach Ligi LA
 
- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
 


Zuzanna Zarzyka (2a)

- I miejsce w szkolnym konkursie języka francuskiego „Le français? – C’est facile!”
 
- II miejsce w IX edycji ponadpowiatowego konkursu ortograficzno – informatycznego pt. „Wirtualne potyczki ortograficzne"
 
- wyróżnienie w konkursie plastycznym Zabawa ze sztuką
 
- wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym Najpiękniejsza  kartka  świąteczna
 
- II m w konkursie plastycznym Opowieści z Narnii, org. ZS w Trepczy
 
- III m w szkolnym konkursie czytania ze zrozumieniem „Wiem, co czytam”
 
- 1 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 


Samanta Pelc (2a)

- III m w konkursie plastycznym Opowieści z Narnii, org. ZS w Trepczy
 
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 
- rekordzistka w zbiórce nakrętek II m
 
- I miejsce drużynowo w szkolnym konkursie „Selektywna zbiórka odpadów na terenie” organizowanym przez Urząd Miasta Sanoka
 


Natalia Bukład (2a)

- Laureatka  konkursu „ Sanok w UE” – IV miejsce
 


Daria Twardy (2a)

- Laureatka   Polsko – Ukraińskiego  Konkursu Fizycznego  „Lwiątko"
 
- Laureatka  konkursu „ Sanok w UE” – IV miejsce
 
- II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym ,,6 w rozumie” dla klas I
 
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 


Radosław Fedak (2a)

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 
- Laureat konkursu geograficznego org. Przez Podkarpackiego kuratora Oświaty
 
- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- Laureat  konkursu „ Sanok w UE” – I miejsce
 


Paulina Rybka (2a)

- Laureatka  konkursu „ Sanok w UE” – II miejsce
 


Maja Filipczak (2a)

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 
- IV miejsce w międzypowiatowym konkursie „Zawody Pierwszej Pomocy”
 
- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 


Kacper Szychowski (2a)

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 
- I miejsce drużynowo w szkolnym konkursie „Selektywna zbiórka odpadów na terenie” organizowanym przez Urząd Miasta Sanoka
 


Aleksandra Fabian (2a)

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 


Laura Patronik (2a)

- IV miejsce w międzypowiatowym konkursie „Zawody Pierwszej Pomocy”
 


Jan Stasiczak (2a)

- I miejsce drużynowo w szkolnym konkursie „Selektywna zbiórka odpadów na terenie” organizowanym przez Urząd Miasta Sanoka
 
- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- wyróżnienie w Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Poszukiwaniaorg. przez RCKP w Krośnie, Galerię BWA w Sanoku oraz Jasielski Dom Kultury
 


Rafał Kamiński (2a)

- I miejsce drużynowo w szkolnym konkursie „Selektywna zbiórka odpadów na terenie” organizowanym przez Urząd Miasta Sanoka
 
- 2 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- 3 miejsce drużynowo w powiatowej gimnazjadzie w szachach
 


Mikołaj Matuła (2a)

- I miejsce drużynowo w szkolnym konkursie „Selektywna zbiórka odpadów na terenie” organizowanym przez Urząd Miasta Sanoka
 


Maria Kondyjowska (2a)

- 1 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 


Jakub Pałys (2a)

- 2 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym ,,6 w rozumie” dla klas II
 


Wojciech Grządziel (2a)

- 3 miejsce w szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- 3 miejsce drużynowo w powiatowej gimnazjadzie w szachach
 


Katarzyna Kosturska (2b)

- wyróżnienie w Konkursie Polskiej Piosenki Młodzieżowej Bieszczadok  ( pod patronatem   Podkarpackiego Kuratora Oświaty)
 


Martyna Myćka (2b)

- wyróżnienie w Konkursie Polskiej Piosenki Młodzieżowej Bieszczadok  ( pod patronatem   Podkarpackiego Kuratora Oświaty)
 


Julia Futyma (2b)

- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- I miejsce  w szkolnym konkursie o tytuł „Mistrza Ortografii Gimnazjum nr 2 w Sanoku"
 
- 5 miejsce w międzypowiatowym konkursie historycznym „ Sylwetka polityczna Kazimierza Świtalskiego” organizowany przez I LO w Sanoku pod patronatem Starosty Sanockiego
 
- wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym Najpiękniejsza kartka  świąteczna
 
- wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym  Pisanka wielkanocna
 


Małgorzata Wosik (2b)

- I miejsce w 1, 2 i 3 etapie konkursu ogólnopolskiego „Poznaj Parki Krajobrazowe Polski”
 
- III miejsce w szkolnym konkursie języka francuskiego „Le français? – C’est facile!”
 
- wyróżnienie w etapie wojewódzkim „Poznaj Parki Krajobrazowe Polski”
 
- wyróżnienie na Olimpiadzie Ekologicznej
 
- wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym Najpiękniejsza kartka  świąteczna
 


Dominik Szymański (2b)

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Leśne fotografie”
 


Zuzanna Dżugan (2b)

- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- 4 miejsce w międzypowiatowym konkursie historycznym „ Sylwetka polityczna Kazimierza Świtalskiego” organizowany przez I LO w Sanoku pod patronatem Starosty Sanockiego
 


Szymon Wajcowicz (2b)

- 3 miejsce w Szkolnym konkursie z przedmiotów przyrodniczych dla klas II
 
- rekordzista w zbiórce makulatury II m
 


Klaudia Wolanin (2b)

- II miejsce w szkole w ilości przeczytanych książek
 


Jakub Szałajko (2b)

- Najlepszy sportowiec r. szk.2015/2016
 


Jakub Demkowicz (2b)

- Najlepszy sportowiec r. szk.2015/2016
 


Wiktor Podraza (2c)

- rekordzista w zbiórce nakrętek
 
- rekordzista w zbiórce makulatury
 

 
Data i Godzina:
Do wakacji zostało:
Plan lekcji:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 9
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2001