.....:::   od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku   :::.....
׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - LAUREACI I FINALIŒCI

  - SUKCESY UCZNIÓW
          - najlepsi
          - klasy 3 2016/17
          - klasy 1 i 2 2016/17
          - klasy 3 2015/16
          - klasy 1 i 2 2015/16
          - klasy 3 2014/15
          - klasy 1 i 2 2014/15
          - klasy 3 2013/14
          - klasy 1 i 2 2013/14
          - klasy 3 2012/13
          - klasy 1 i 2 2012/13
          - klasy 3 2009 - 2012
          - klasy 1 i 2 2011/12

  - ART GALERIA

  - INNOWACJE
                   PEDAGOGICZNE

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  - PLAN LEKCJI

  DLA RODZICÓW

  - OCHRONA DANYCH
                      OSOBOWYCH

  - REKRUTACJA DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - ŚWIETLICA

  - STOŁÓWKA SZKOLNA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  - PLAN NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT

  NASZE DZIAŁANIA

  - ZIMOWY KADR

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - WYCIECZKI

  DYPLOMY
I PODZIĘKOWANIA





 
Movie1


Największe sukcesy naszych uczniów klas 1 i 2
w roku szkolnym 2013/2014
 



Jakub Hajduk (1a)

- finalista konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim
 
- II miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 


Julia Charchalis  (1a)

- wyróżnienie w konkursie na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim
 
- laureatka XX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
 
- III miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 


Daria Wielgosz  (1a)

- udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA
 
- II miejsce w finale konkursu Omnibus Matematyczny
 
- I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Szóstka w rozumie”
 


Klaudia Jagielska  (1a)

- udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA
 
- II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Szóstka w rozumie”
 


Aleksandra Dubis  (1a)

- III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Szóstka w rozumie”
 
- I miejsce w konkursie z j. francuskiego „Le français? – C’est facile!”
 


Jakub Piech  (1a)

- I miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Butelki PET
 


Szymon Gładysz (1a)

- I miejsce w zawodach wędkarskich
 


Bogdan Marczak (1a)

- VI miejsce w powiatowym konkursie historycznym organizowanym przez TG „Sokół”
 


Justyna Biskup (1a)

- IV miejsce w powiatowym konkursie historycznym organizowanym przez TG „Sokół”
 


Jakub Wojtowicz (1a)

- udział w powiatowym konkursie historycznym organizowanym przez TG „Sokół”
 


Julia Mączka (1b)

- udział w finale powiatowego Konkursu Wiedzy o Sanoku
 
- I miejsce w konkursie historycznym „Królowa Zofia i historia Gimnazjum”
 
- najlepszy uczeń kl.1 w Wielkim Teście Gimnazjalnym z okazji „Święta Szkoły”
 
- wyróżnienie w konkursie z j. francuskiego „Le français? – C’est facile!”
 


Anna Krzyżanowska (1b)

- II miejsce w konkursie historycznym „Królowa Zofia i historia Gimnazjum”
 
- I miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 


Luise Niemczyk (1b)

- III miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 


Aleksandra Pietrow (1b)

- wyróżnienie w konkursie z j. francuskiego „Le français? – C’est facile!”
 


Klaudia Przybylska (1b)

- I miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” - Baterie
 


Konrad Wolanin (1c)

- III miejsce w konkursie historycznym „Królowa Zofia i historia Gimnazjum”
 


Rafał Gawlak (1c)

- I miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Zużyte telefony komórkowe
 


Dominik Frydryk (2a)

- udział w etapie rejonowym konkursu języka angielskiego org. przez Kuratora Oświaty
 
- wyróżnienie w konkursie na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim
 


Dominika Załączkowska (2a)

- II miejsce w powiatowym konkursie historycznym organizowanym przez TG „Sokół”
 
- udział w konkursie „Omnibus Matematyczny” org. przez ZS nr 2 w Ustrzykach Dolnych
 
- III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Szóstka w rozumie”
 


Mateusz Florczak (2a)

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 


Łukasz Paszczyński (2a)

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 


Kamil Lewicki (2a)

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 


Gabriela Dymek (2a)

- II miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Puszki aluminiowe
 


Aleksandra Kapustyńska (2a)

- III miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Puszki aluminiowe
 


Joanna Wicik (2b)

- udział w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA
 
- wyróżnienie w konkursie na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim
 
- wyróżnienie w konkursie na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim
 
- I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Szóstka w rozumie”
 
- wyróżnienie w konkursie z j. francuskiego „Le français? – C’est facile!”
 


Kinga Bobko (2b)

- udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
 


Hubert Rybka (2b)

- finalista konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim
 
- II miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 


Martyna Wojtuszewska (2b)

- II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym „Szóstka w rozumie”
 


Julia Futyma (2b)

- I miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 


Piotr Mól (2b)

- III miejsce w szkolnym konkursie języka angielskiego
 
- III miejsce w internetowym konkursie z j.niemieckiego „Deutsch macht Spaß“
 


Anna Stasiczak (2b)

- II miejsce w konkursie z j.francuskiego„Le français? – C’est facile!”
 


Daria Gonet (2b)

- III miejsce w konkursie z j.francuskiego„Le français? – C’est facile!”
 
- I miejsce w konkursie fotograficznym ZoomArt
 


Dominika Sychta (2b)

- I miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Puszki aluminiowe
 


Agnieszka Sośnicka (2b)

- III miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Nakrętki plastikowe


Łukasz Dziadosz (2c)

- 7 miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o bł. Janie Pawle II pt. „Papież – Wielki Pielgrzym”


Adrian Krzysztof (2c)

- III miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Makulatura


Adam Faciszewski (2c)

- III miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” - Baterie


Kacper Niemczyk (2c)

- II miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Butelki PET


Karolina Kot (2c)

- I miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Nakrętki plastikowe


Hubert Wolanin (2c)

- III miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Zużyte telefony komórkowe


Jakub Sperski (2c)

- I miejsce w Lidze Mistrzów Informatyki
 
- I miejsce w Lidze Mistrzów Wiedzy Informatycznej
 
- I miejsce w Lidze Mistrzów Gier Sieciowych
 


Sandra Tomczewska (2c)

- najlepszy uczeń kl.2 w Wielkim Teście Gimnazjalnym z okazji „Święta Szkoły”
 


Kamila Szczepanik (2c)

- III miejsce w konkursie ekologicznym „Recykling G2” – Butelki PET
 

 
Data i Godzina:
Do wakacji zostało:
Plan lekcji:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 9
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2001