.....:::   od 1 września 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku   :::.....
׀  dokumenty  ׀   e-dziennik   ׀  plan lekcji  ׀  nasze innowacje  ׀  programy i wymagania edukacyjne  ׀  konsultacje nauczycieli  ׀  kontakt  ׀  panel pocztowy  ׀

  - AKTUALNOŚCI

  DLA UCZNIÓW

  - UCZNIOWIE

  - SAMORZĄD

  - LAUREACI I FINALIŒCI

  - SUKCESY UCZNIÓW

  - ART GALERIA

  - INNOWACJE
                   PEDAGOGICZNE

  - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

  - PROJEKTY EDUKACYJNE

  - PLAN LEKCJI

  DLA RODZICÓW

  - OCHRONA DANYCH
                      OSOBOWYCH

  - REKRUTACJA DO SZKOŁY

  - RADA RODZICÓW

  - E-DZIENNIK   

  - KONSULTACJE
                  NAUCZYCIELI   

  - KONTAKT   

  O NAS

  - HISTORIA SZKOŁY

  - GRONO PEDAGOGICZNE

  - PEDAGOG i PSYCHOLOG

  - BIBLIOTEKA

  - ŚWIETLICA

  - STOŁÓWKA SZKOLNA

  - KRONIKA WYDARZEŃ

  - KANAŁ-YOUTUBE

  - HISTORIA WWW

  - DYŻURY NAUCZYCIELI

  - PLAN NAUCZYCIELI

  EDUKACJA

  - JĘZYK POLSKI

  - HISTORIA

  - JĘZYKI OBCE

  - MATEMATYKA 

  - INFORMATYKA

  - SPORT Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku
          - Siatkarski Ośrodek
                                 Szkolny

          - nasze osi±gnięcia
          - "Złota DZIESIĄTKA"
          - nasze zajęcia


  NASZE DZIAŁANIA

  - ZIMOWY KADR

  - WOLONTARIAT

  - EKOLOGIA

  - PCK

  - CYFROWOBEZPIECZNI

  - OTRZĘSINY

  - POKAZ TALENTÓW

  - KLUB MIŁOŚNIKÓW
                       FILMOWYCH

  - WYCIECZKI

  DYPLOMY
I PODZIĘKOWANIA





 
Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku

DZIAŁANIA SPORTOWE

Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku


ROK SZKOLNY 2018/2019
  18  || Przemek po raz TRZECI na podium…

Nasi uczniowie: Roch Milczanowski i Przemysław Zając z klasy 6a oraz Emilia Zając z klasy 4 odnieśli spory sukces w cyklu Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim w sezonie 2018/2019 zdobywając dla szkoły punkty zaliczane do rywalizacji szkół województwa podkarpackiego.

--- Roch Milczanowski zdobył 19 pkt.,

--- Przemysław Zając zdobyła 14,25 pkt.,

--- Emilia Zając zdobył 3,5 pkt.

Dodatkowo podczas zawodów, które odbyły się w dniach 23-24.02.2019 r. Przemek po raz trzeci stanął na podium w tym sezonie. Tym razem w sztafecie 4x400 m zajął 3 miejsce.

!!!  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  !!!

zapraszamy do działu  SUKCESY UCZNIÓW...

 

  Poniedziałek  11.03.2019  ||  Dodał: Przemysław Z.

.
  17  || Jagoda TRZECIA w sztafecie 4x400 podczas Ogólnopolskich Zawodów w Łyżwiarstwie Szybkim

Nasza uczennica Jagoda Kopczak z klasy Va odniosła spory sukces w cyklu Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim w sezonie 2018/2019 zdobywając dla szkoły 9 pkt. zaliczanych do rywalizacji szkół województwa podkarpackiego.

W dniach 23-24.02.2019r odbyły się ostatnie zawody w ramach Ogólnopolskich Zawodów Dzieci. Jagoda po raz trzeci stanęła na podium w tym sezonie. Tym razem w sztafecie 4x400 m zajęła 3 miejsce.

!!!  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  !!!

zapraszamy do działu  SUKCESY UCZNIÓW...

 

  Poniedziałek  4.03.2019  ||  Dodał: Daniel S.

.
  16  ||  W naszej szkole powstaje Siatkarski Ośrodek Szkolny - ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ…

 

SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE - deklaracja zapisu do klasy sportowej

 

  Piątek  1.03.2019  ||  Dodał: Dyrektor

.
  15  ||  IX miejsce chłopców w Narciarstwie Biegowym…

6 lutego 2019 r.  w Ustianowej Górnej odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Biegowym.

W zawodach udział wzięło 115 uczennic i uczniów z całego województwa.

Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę zajęła IX miejsce.

Chłopcy wystąpili w składzie: Mateusz Błażowski, Jakub Śliwiak, Michał Pacławski /wszyscy 8a/ oraz Antoni Wolanin /8b/.

Opiekę nad uczniami sprawował p. Jan Mazur.

więcej działań sportowych w dziale  SPORT...

 

  Piątek  22.02.2019  ||  Dodał: Jan M.

.

  14  ||  Podsumowanie osiągnięć sportowych w roku 2018...

W Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka, w obecności p. Tomasza Matuszewskiego - Burmistrza miasta Sanoka, p. Ireny Penar - Naczelnika Wydziału Oświaty i Kultury oraz dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego sanockich szkół podstawowych oraz Radnych Rady Miasta: p. Macieja Drwięgi i Ryszarda Karaczkowskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Roku 2018.

Gratulujemy nauczycielom wychowania fizycznego oraz wszystkim sportowcom z naszej szkoły, którzy godnie reprezentowali nas na zawodach miejskich, rejonowych i wojewódzkich przynosząc chlubę naszej szkoły.

W uroczystości brali udział reprezentanci szkoły, p. Robert Zoszak - dyrektor szkoły i p. Kinga Zoszak

 

  Piątek  18.01.2019  ||  Dodał: Wacław B.

.
  13  || Nasi uczniowie na PODIUM…

W dniach 15-16 grudnia 2018 r. w Lubinie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci. 

Roch Maliczowski i Przemysław Zając z klasy 6a  zajęli  II MIEJSCE w Biegach Sztafetowych „I Ty zostaniesz Mistrzem”.

!!!  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  !!!

 informacje o sukcesach naszych uczniów w dziale NAJLEPSI...

 

  Piątek  21.12.2018  ||  Dodała: Jadwiga D.

.
  12  || Gminne Zawody Unihokeja Dziewcząt

Podczas Gminnych Zawodów z Unihokeja, nasz dziewczyny odniosły zwycięstwo, remis i przegraną. Uplasowały się na II miejscu, awansując na zawody powiatowe.
Skład reprezentacji: Julia Dudek, Wiktoria Kuczma, Oliwia Kuczma, Kamila Cichecka, Magdalena Mazur, Weronika Tomczewska, Aleksandra Tomoń.

!!!   SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!

więcej naszych sportowych działań w dziale   SPORT...

 

 

  Czwartek  20.12.2018  ||  Dodała: Aleksandra Tomoń z klasy 3a

.
  11  || II miejsce dla SP8 w Turnieju Piłki Siatkowej "BELFER 2018"

15 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka „BELFER 2018” zorganizowany przez UKS „Techbud” działający przy ZS nr 5.

Puchar za zajęcie I miejsca i Puchar Przechodni Burmistrza Miasta Sanoka wywalczyła drużyna z SOŚ Polytechnická Humenné.

II miejsce zajęli nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku.

III miejsce wywalczyli gospodarze turnieju Zespół Szkół nr 5 w Sanoku.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn, podzielonych na dwie grupy:

Grupa I: ZS nr 5 Sanok, SOŠ polytechnická Humenné, ZS nr 3 Sanok

Grupa II: SP nr 4 Sanok, SP nr 8 Sanok, SP nr 2 Sanok

ROZGRYWKI W GRUPACH:

SP nr 4 – SP nr 2                 2:0 (20:14, 20:11)

ZS nr 3 – SOŚ Humenné       0:2 (11:20, 8:20)

SP nr 4 – SP nr 8                 1:2 (18:20, 21:19, 8:15)

ZS nr 5 – SOŚ Humenné       1:2 (25:23, 12:20, 8:15)

SP nr 8 – SP nr 2                 2:1 (20:14, 18:20, 15:12)

ZS nr 5 – ZS nr 3                 2:0 (20:12, 20:11)

Po zaciętych zmaganiach grupę I wygrała drużyna z SOŠ Humenné, natomiast grupę II wygrali nauczyciele reprezentujący SP nr 8.
II miejsca w grupach zajęły drużyny z ZS nr 5 i SP nr 4.

PÓŁFINAŁY:

SOŚ Humenné – SP nr 4      2:0 (20:5, 20:14)

SP nr 8 – ZS nr 5              2:0 (20:11, 20:17)

FINAŁY:

mecz o V m. ZS nr 3 – SP nr 2                     0:2 (17:20, 9:20)

mecz o III m. ZS nr 5 – SP nr 4                    2:0 (20:17, 20:14)

mecz o I m. SOŚ Humenné – SP nr 8        2:1 (14:20, 20:16, 15:8)

 

"Srebrni Belfrzy" SP8: Magda Dmitrzak, Robert Zoszak, ks. Paweł Mendyk, Sebastian Wasylik, Adam Kocoń, Grzegorz Miranowicz, Adam Dmitrzak.

 więcej naszych sportowych działań w dziale   SPORT...

 

  Środa  19.12.2018  ||  Dodał: Sebastian W.

.
  10  ||  NATALIA zajęła SZÓSTE miejsce na MISTRZOSTWACH ŚWIATA....

Natalia Gałuszka, uczennica klasy 3b, wychowanka UKS SPARTANIE Zahutyń, wraz z koleżankami z klubu oraz trenerem Mirosławem Kaźmierczakiem, wzięła udział w MISTRZOSTWACH ŚWIATA FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC - V GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK. Zawody odbyły się 24-25 listopada w Gdańsku.

Reprezentanci m. in. z Polski, Chorwacji, Serbii, Niemiec, Białorusi, Cypru i innych państw, wystąpili w kategoriach wiekowych w solo, duetach, trio i formacjach. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie A (zawodnicy startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat).

Natalia zdobyła zaszczytne 6 miejsce w kategorii FITNESS FIT-KIDS UNDER 8 YEARS w grupie B.

Z zawodów zawodnicy wrócili z 12 medalami, nowymi doświadczeniami i pięknymi wspomnieniami na całe życie.

!!! NATALII, wszystkim SPARTANKOM, oraz TRENEROWI serdecznie gratulujemy

 i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy  !!!

 informacje o sukcesach naszych uczniów w dziale NAJLEPSI...

 

  Poniedziałek  3.12.2018  ||  Dodała: Maria T.

.
  9  || Kolejny SUKCES naszych tenisistek stołowych…

Agnieszka, Oliwia i Wiktoria z klasy 3d idą jak burza w kolejnych zawodach w tenisie stołowym. Dziewczyny ponownie zajęły I miejsce - tym razem w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Pomimo minimalnej przegranej w pierwszym meczu z dziewczynami z SP 3 Sanok, pewnie pokonały rywalki z Zagórza i Mokrego, i z pierwszego miejsca awansowały na szczebel rejonowy.

!!!  Trzymajcie kciuki za nasze reprezentantki  !!!

Wyniki:

SP3 - SP8 3:2 (2:0, 0:2, 2:1, 2:0, 0:2)

SP8 - SP Zagórz 5:0 (2:1, 2:0, 2:0, 2:0, 2:0)

SP8 - SP Mokre 4:1 (2:0, 2:0, 2:0, 2:0, 0:2)

Skład reprezentacji SP8: Agnieszka Bacior, Oliwia Kuczma, Wiktoria Kuczma - klasa 3d gimnazjum

 więcej naszych sportowcy działań w dziale   SPORT...

 

  Niedziela  2.12.2018  ||  Dodał: Sebastian W.

.
  8 || I miejsce DZIEWCZĄT z klasy 3d w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym…

W dniu 15 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt. W zawodach rozgrywanych systemem "każdy z każdym" uczestniczyły cztery sanockie podstawówki - SP1, SP3, SP4 i SP8.

Nasze dziewczyny z klasy 3d gimnazjum w pięknym stylu wygrały wszystkie mecze, zajęły I miejsce i awansowały do zawodów na szczeblu powiatowym.

!!!  Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach  !!!

Wyniki:

SP8 - SP4 3:0

SP8 - SP3 3:2

SP8 - SP1 3:2

Skład reprezentacji: Agnieszka Bacior, Oliwia Kuczma, Wiktoria Kuczma, Oliwia Futyma - wszystkie z klasy 3d.

 

  Poniedziałek  19.11.2018  ||  Dodał: Sebastian W.

.
  7 || "DZIECIAKI DO RAKIET" - głosuj na naszą szkołę

 

Bierzemy udział w Ogólnopolskiej Akcji Banku BGŻ BNP Paribas promującej aktywność fizyczną zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Szczególnie dorośli swoją postawą dają dzieciakom przykład zdrowego stylu życia.

“DZIECIAKI DO RAKIET” to tytuł konkursu w którym, aby wziąć udział należało nakręcić film promujący aktywności wśród uczniów szkoły.

Z pomocą Rodziców i Sympatyków SP 8 w Sanoku, powstał film, pod tytułem "Sięgnij po zdrowie - sięgnij po sport", w którym główne role odegrali nasi uczniowie. “Role”, które dla wielu uczniów są prawdziwą pasją, ulubionym elementem dnia, czasem spędzonym wspólnie z przyjaciółmi i drogą do spełnienia marzeń!


!!!  UWAGA  !!!

Chcemy WYGRAĆ ten konkurs dlatego PROSIMY przeczytajcie uważnie tekst poniżej i ZAGŁOSUJCIE na SP8 SANOK

1. Wejdź na stronę https://www.dzieciakidorakiet.pl.

2. Kliknij SPRAWDŹ ZGŁOSZENIE

3. Wpisz w odpowiednim polu SP8 SANOK

4. Obejrzyj film i ZAGŁOSUJ NA NAS

5. Udostępnij LINK swoim znajomym i ZACHĘĆ ICH DO GŁOSOWANIA NA NASZĄ SZKOŁĘ.

6. Głosowanie trwa od 19.11,2018 do 18.12.2018

 

!!!  TYLKO RAZEM Z WAMI MOŻEMY WYGRAĆ  !!!


Chcielibyśmy aby lekcje wychowania fizycznego były poszerzone o elementy tenisa ziemnego, w czym pomoże nam wygrana w tym konkursie.

Podczas realizacji filmu dzieciaki dały z siebie wszystko, tak jak to robią podczas lekcji wychowania fizycznego, swoich pozalekcyjnych treningach, aktywnym spędzaniem czasu wolnego z kolegami i rodziną.

!!!  GLOS ODDANY NA NASZ FILMTO GŁOS ODDANY NA MŁODYCH SPORTOWCÓW  !!!

!!!  Dzieciaki, mają wielkie marzenia, a my mamy szansę im pomóc  !!!

!!!  LICZYMY NA TWÓJ GŁOS  !!!

!!!  DZIECIAKI DO RAKIET - INTERNAUCI DO GŁOSOWANIA  !!!

 

  Sobota  17.11.2018  ||  Dodała:  Maria T.

.
  6 || Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców…

W dniu 8 listopada 2018 roku w SP1 w Sanoku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Udział w zawodach wzięło pięć sanockich szkół podstawowych podzielonych na 2 grupy.

Nasza reprezentacja dzięki szczęśliwemu losowaniu i sportowemu zaangażowaniu, zwłaszcza w 1 meczu, zajęła 3 miejsce.

Wyniki:

SP8-SP9 10:13,

SP8-SP1 4:16

Skład reprezentacji SP8: Mateusz Koczera, Kacper Skałkowski, Filip Karczyński, Jakub Śliwiak, Mateusz Błażowski (10 pkt.), Jakub Szomko (2 pkt.), Mikołaj Mołczan (2pkt.), Michał Ostrowski, Mikołaj Juszczak, Michał Pacławski, Marcin Bartkowski.

!!!  GRATULUJEMY WALKI O KAŻDY KOSZ  !!!

 

  Środa  14.11.2018  ||  Dodał: Sebastian W.

.
  5 ||  Sztafetowe Biegi Przełajowe…

Na sanockich błoniach odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których wzięli udział uczniowie z naszej szkoły.

Reprezentacje dziewcząt stanowiły: Dejena Sara (7a), Hydzik Maja (7a), Sabat Kamila (7a), Kopiec Kaja (8a), Maciejczyk Karolina (8a), Mazur Emma (8a), Kuczma Oliwia (3d), Kuczma Wiktoria (3d), Morawska Kamila (3b) oraz Tomoń Aleksandra (3a).

Chłopcy pobiegli w składzie: Bolanowski Kacper (8b), Wolanin Antoni (8b), Błażowski Mateusz (8a), Mazur Jan (8a), Karczyński Filip (8a), Pacławski Michał (8a), Adamski Kacper (3b), Kita Gracjan (3d), Koczera Mateusz (3c), Skałkowski Kacper (3c).

Opiekunem szkolnej reprezentacji był p. Adam Kocoń.

 

  Wtorek  6.11.2018  ||  Dodała: Jolanta Długosz z klasy 3b

.
  4 || Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców…

Dnia 26 października 2018 roku w SP1 w Sanoku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Udział w zawodach wzięło sześć sanockich szkół podstawowych. Nasza reprezentacja po bardzo ambitnej grze w tej rywalizacji zajęła 4 miejsce.

Wyniki:

SP3-SP2 2:0,

SP8-SP9 2:2,

SP2-SP4 0:1,

SP8-SP1 0:2,

SP3-SP4 2:1,

SP9-SP1 0:3,

SP8-SP3 1:2,

SP1-SP4 1:0,

SP8-SP4 0:2

Skład reprezentacji SP8: Mateusz Koczera, Kacper Skałkowski, Filip Karczyński, Jakub Śliwiak, Mateusz Błażowski, Jan Mazur, Kamil Pisiak.

 

  Piątek  26.10.2018  ||  Dodał: Sebastian W.

.
  3 || Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce

Dnia 21 września 2018 roku odbyły się Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Cichecka 3a (100m); Sera Dejena 7a (600m); Kaja Kopiec 8a (skok w dal); Wiktoria Kuczma 3d (100m); Karolina Maciejczyk 8a (skok w dal); Emma Mazur 8a (600m); Sandra Sienkiewicz 8a (pchnięcie kulą); Aleksandra Tomoń 3a (300m).

Do zawodów na szczeblu wojewódzkim awansowały: Sandra Sienkiewicz oraz Kaja Kopiec.

Drużyna chłopców wystartowała w składzie: Kacper Adamski 3b (100m, 4x100m); Mateusz Błażowski 8a (pchnięcie kulą); Gracjan Kita 3d (300m, 4x100m); Mikołaj Mołczan 3b (skok w dal); Maciej Owczarek 3b (100m, 4x100m); Jakub Podstawski 3a (skok w dal); Jakub Szomko 8a (1000m); Jakub Śliwiak 8a (1000m) oraz Antoni Wolanin 8b (100m, 4x100m).

!!!  Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy  !!!

Opiekunami zawodów byli: Kinga Zoszak i Grzegorz Miranowicz.

 

  Czwartek  25.10.2018  ||  Dodała: Kinga Z.

.
  2 || Uroczysta Inauguracja Roku Sportowego 2018/2019

Dnia 9 października 2018r. w Szkole Podstawowej nr  8 w Sanoku odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019.

W dużej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie  I-VIII oraz klas gimnazjalnych pod opieką swoich wychowawców, nauczyciele oraz Dyrekcja Szkoły. Prowadzący imprezę p. Jan Mazur powitał zebranych, a następnie przedstawił sportowców i zaprezentował ich sukcesy, które odnieśli w minionym roku szkolnym.

Gratulując reprezentantom, podkreślił jednocześnie, że osiągnięte sukcesy przyczyniły się do zajęcia przez naszą szkołę 34. miejsca we współzawodnictwie sportowym Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie.

Dyrektor szkoły p. Robert Zoszak, również przyłączył się do gratulacji, a jednocześnie zachęcił uczniów do codziennej aktywności fizycznej oraz reprezentowania naszej szkoły w zawodach sportowych.

 

  Wtorek  23.10.2018  ||  Dodała: Kinga Z.

.
  1 || MICHAŁ powołany do KADRY NARODOWEJ U-15 w Piłce Siatkowej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz uczeń z klasy 7a, Michał Ostrowski został powołany w imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej przez Trenera Kadry Narodowej, p. Konrada Copa, na zgrupowanie organizowane w ramach programu "KADRA POLSKI U-15", które odbędzie się w dniach 22-27 października 2018 r., w Nowym Dworze Mazowieckim.

!!!  MICHAŁOWI SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW  !!!

 

więcej informacji w dziale SUKCESY UCZNIÓW

 

  Piątek  5.10.2018  ||  Dodał: p. Dyrektor

.

 

 

 

 

 
Data i Godzina:
Koniec wkacji za:
Plan lekcji:
Sanockie szkoły
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 9
I Liceum Ogólnokszałcące
II Liceum Ogólnokszałcące
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 5

 

wszelkie prawa zastrzeżone © waja 2001