DZIEŃ 6
Czwartek (13 marca 2008 roku)

Szóstego dnia z rana wybrali¶my się do supermarketu w nadmorskiej miejscowo¶ci Brighton. Robili¶my zakupy na powrót do Polski.
Następnie odwiedzili¶my szkołę, do której chodziły młodsze dzieci. Obejrzeli¶my j± i zapoznali¶my się z niektórymi dziećmi, którym wręczyli¶my prezenty. Szkoła była ¶wietnie przygotowana do naszego przyjazdu. W trakcie długiej przerwy, dzieci chętnie się z nami bawiły, robili¶my sobie zdjęcia. Chłopcy grali w koszykówkę. Niektórzy z uczestników naszej wycieczki udali się na lunch szkolny. Od uczniów z angielskiej szkoły otrzymali¶my prezent – skacz±c± piłkę. Dzieci żegnały nas bardzo długo i gło¶no, aż ciężko było ich opuszczać.
Po wizycie w szkole udali¶my się na zakupy do Brighton. Mieli¶my my tam 2 godziny czasu wolnego, więc wszyscy wrócili z tych zakupów bardzo zadowoleni. Kiedy pogoda się pogorszyła, spacerowali¶my po Molo. Pomimo deszczu ¶wietnie się bawili¶my. W pobliżu Mola była dwa duże salony gier, w których spędzili¶my czas. Na końcu Mola było Wesołe Miasteczko, z którego niestety nie mogli¶my skorzystać z powodu padaj±cego deszczu.
Po całym dniu pełnym wrażeń wrócili¶my do o¶rodka, w którym czekał na nas pyszny obiad. Po obiado-kolacji mieli¶my lekcje językowe. Cisza nocna zaczęła się około godziny 2300. Kolejny dzień był bardzo udany.

Karolina Jaremko, Klaudia Kucharska – klasa 1d